قوانین و مقررات
به صفحه قوانین و مقرارت سایت آپلودمن خوش آمدید . لطفا مطالب را به طور کامل مطالعه نمایید..
شرابط، قوانین و مقررات استفاده از خدمات و امکانات سایت

قبل از استفاده از خدمات سایت آپلودمن شما باید شرایط، قوانین و مقررات سایت را به طور کامل مطالعه کنید و با آن موافقت نمایید.
اگر با قوانین و تواقنامه زیر مخالفید از سایت ما استفاده نکنید. آپلودمن تحت این قوانین و شرایط خدمات خود را در اختیار شما می گذارد و ممکن است هرچند وقت یکبار بدون اینکه به شما اطلاع داده شود قوانین را تغییر دهد ، شما در هر زمان میتوانید مفاد قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و آپلودمن می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه , و قوانین به ما اعلام می دارید.
آپلودمن از قوانین کشور و قوانین جرایم رایانه ای پیروی می نماید. فعالیت و خدمات سایت مطابق با قوانین کشور می باشد.
آپلودمن صرفا مکانیست برای به اشتراک گذاری فایلها توسط کاربران و مسئولیتی درباره فعالیتو فایلهای کاربران نمی پذیرد. مسئولیت فعالیت و فایلها با کاربر است.
حداقل سن مجاز برای استفاده از خدمات سایت 14 سال است.
هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد.
در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آپلودمن اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آپلودمن با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه آپلودمن نخواهد بود .
آپلودمن تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آپلودمن نخواهد بود .
کاربر تعهد می دهد از امکانات و خدمات سایت برای اهداف غیرقانونی وغیرمجاز استفاده ننماید.
فایلها تا زمانی که مطابق با قوانین کشور و سایت باشند نگهداری می شوند در صورت شکایت مشخصات کاربر برای مراجع ذیصلاح قضایی ارسال خواهد شد.
آپلودمن این اختیار را دارد که فایلهایی که مغایر با قوانین جاری کشور ، فوانین جرایم رایانه ای و مقررات سایت و یا حاوی توهین به ادیان، مذاهب، اقوام، نژادها، ملیت ها و ... باشد را حذف نماید.
در صورت آپلود فایل مبتذل و مستهجن فایل بدون اخطار حذف شده و اکانت کاربر متخلف برای همیشه مسدود خواهد شد.

از خدمات ما به چه منظور نباید استفاده شود؟
- انتشار فایلها و اطلاعاتی که غیرقانونی، غیرمجاز، زیان آور، تهدیدکننده، توهین آمیز، مبتذل و مستهجن، مضر، تمسخر کننده و افترا آمیز باشند.
- انتشار ویروس، یا کد یا برنامه ای که بمنظور قطع کردن، از کار انداختن و آسیب رساندن به تجهیزات کامپیوتری و الکترونیکی که به نرم افزار یا سخت افزار تجهیزات آسیبی برساند یا ضرری وارد کند.
- جمع آوری و ذخیره کردن اطلاعات شخصی کاربران بمنظور اهداف شخصی، غیرقانونی، تجاری و... .
- انتشار هر اطلاعات ، فایل، محتوا و یا هر چیزی که مجاز به اشتراک گذاری و انتشار آن نباشید.
- آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد.
اذیت و آزار رساندن و تهدید کردن اشخاص، نهادها، سازمانها و ... از طریق این سایت- .
جعل هویت اشخاص، سازمانها، نهادها و ... و نسبت دادن دروغین به افراد و نهادها- .
- انتشار هر محتوا و فایل و اطلاعاتی که مغایر با قوانین کپی رایت و چاپ و نشر، حقوق انحصاری افراد و حقوق تجاری باشد.
- تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیتهای غیرقانونی، ترویج تجاوز به حقوق افراد و نهادها، ترویج آسیبهای فیزیکی و صدمه زدن مثلا ترویج ساخت وسایل آتش زا یا بمب یا اسلحه.
- تجاوز عمدی یا غیر عمدی به قوانین ملی و بین المللی، حقوق افراد و نهادها و سازمانها، مواضع کاری، بیانات ، شخصیتها و هر رویه و مقررات قانونی.
- انجام فعالیتهای تجاری بدون هماهنگی و اخذ مجوز از ما.

آپلودمن حق تغییر، امتناع از خدمات یا فسخ خدمات به کاربر و تغییر در شرایط سایت به هر دلیلی، بدون اطلاع قبلی و در هر زمانی را برای خود قائل می داند.

اگر به فایلی اعتراض دارید یا آن را مغایر با قوانین سایت می دانید لطفا ازطریق صفحه گزارش تخلف موارد تخلفات را گزارش دهید